Image

Alltid klare for nye spennende oppdrag!

Et solid og engasjert anleggsgartnerfirma med mange dyktige medarbeidere innen flere fagområder. Stor og moderne maskinpark – ingen utfordring er for stor.

FACEBOOK ⇢
KONTAKT OSS ⇢

Image

Alltid klare for nye spennende oppdrag!

Et solid og engasjert anleggsgartnerfirma med mange dyktige medarbeidere innen flere fagområder. Stor og moderne maskinpark – ingen utfordring er for stor.

FACEBOOK ⇢
KONTAKT OSS ⇢

Image Image

Anleggsgartner med solid kompetanse!

Vi er løsningsorienterte og tar gjerne en utfordring

Håkonsen & Sukke Landskapsentreprenør AS er en mesterbedrift som utfører alt av små og store oppdrag. Med base i Tønsberg jobber vi på prosjekter spredt i hele Vestfold, Buskerud og Telemark. Vi er også en del av et samarbeidsprosjekt mellom anleggsgartnerbransjen i Vestfold og Gjennestad videregående skole der formålet er å øke rekrutteringen til anleggsgartnerfaget. Les gjerne mer om jobbute.no her ⇢

Image
Image
Image
Image
Image

Jobbute.no – et samarbeidsprosjekt for utdanning av anleggsgartnere


Håkonsen og Sukke er en del av et samarbeidsprosjekt mellom anleggsgartnerbransjen i Vestfold og Gjennestad videregående skole. Formålet med prosjektet, jobbute.no, er å øke rekrutteringen til anleggsgartnerfaget. Følg knappen under for mer info.

JOBBUTE.NO ⇢

Kontakt oss:

Telefon

97 78 40 00


Vakttelefon

91 65 87 40


Adresse

Jarlsberglinna 51, 3157 Barkåker


Roar Håkonsen

Daglig leder / prosjektleder Anlegg
Anleggsgartnermester
E-post: roar@hs-landskap.no
Mob. 91 10 57 80


Brede Sukke

Prosjektleder, Anlegg
E-post: brede@hs-landskap.no
Mob. 90 10 57 02


Tommy Lier

Prosjektleder, Anlegg
Anleggsgartnermester
E-post: tommy@hs-landskap.no
Mob. 94 15 90 09


Vidar Michalsen

Avdelingsleder, grøntvedlikehold / trepleie
Anleggsgartnermester
E-post: vidar@hs-landskap.no
Mob. 91 65 87 32


Knut Gamkinn

Anleggsleder - Banevedlikehold
E-post: knut@hs-landskap.no
Mob. 90 15 39 40


Mona Solum Bakke

Økonomisjef
E-post: mona@hs-landskap.no
Mob. 97 74 26 63


Kathrine Neslien Lislebø

Prosjektleder
E-post: kathrine@hs-landskap.no
Mob. 480 55 243


Marita Birkeland

HR- og administrasjonsleder
E-post: marita@hs-landskap.no
Mob. 926 73 408



Image

Følg oss på Facebook


Følg oss gjerne på facebook for siste nytt og hva vi holder på med om dagen.

FACEBOOK ⇢

Klima- og miljørapport


Håkonsen & Sukke Landskapsentreprenør AS utarbeider en årlig klima- og miljørapport for hele virksomheten. Rapporten kan etterspørres ved en henvendelse til vårt kontor.

KONTAKT OSS ⇢

Image
Image
Image
Image